ساخت وبلاگ نمونه سوال امتحانی لوازم جانبی سامسونگ لوازم جانبی اپل لوازم جانبی هواوی خرید اینترنتی محل تبلیغات شما
اخذ اقامت اسپانیا96/10/04

estatesahelaftab

اخذ اقامت اسپانیا96/10/04

اخذ اقامت اسپانیا:

نرخ بازگشت سرمایه در اسپانیا

نکاتی مهم برای سرمایه گذاری مستقیم در اسپانیا

باز بودن فرصت سرمایه گذاری در اسپانیا

سلب مالکیت و جبران خسارات

مقررات اسپانیا شامل المان ها و شرایط می شود که علنا اجازه ملی شدن سرمایه ، سرمایه گذار خارجی و سو استفاده از آن را به هیچ نهاد و یا شخصی نخواهد داد. در سال های اخیر حتی یک نمونه هم از سلب مالکیت و یا ملی سازی سرمایه خارجی گزارش نشده است. حتی در این کشور اختلافات مالی و سرمایه گذاری در بین شرکا هم بسیار کم بوده و نمی توان این مشکلات را اختلافات مالی نامید. با این حال همه سرمایه گذاران و سرمایه پذیران می توانند در صورت مشکوک شدن و یا مشاهده هرگونه تخلفی این مورد را بدون نگرانی از تبعیض نژادی به مقامات قضایی اسپانیا گزارش دهند.

حل و فصل اختلافات سرمایه گذاران

  • سیستم قضایی اسپانیا کاملا روشن و شفاف است و حق ارائه اعتراض و بررسی اختلاف برای همه وجود دارد. سیستم قضایی اسپانیا از سیستم اجرایی این کشور کاملا مجزا می باشد و دولت هم در صورت تخلف باید از احکام قضایی تبیعت نماید. قضات در این کشور خود می توانند اقدام به پیگیری و تحقیقات در مورد شکایت نموده و شواهد موجود را بررسی می کنند. سیستم قضایی اسپانیا به نحوی است که تمامی دادخواست ها به دادگاه عالی ارجاع داده می شود. دادگاه های اروپایی و بین المللی در جریان اینگونه ادعا ها قرار گرفته و از دادگاه های اسپانیا روند را پیگیری خواهند نمود.

اسپانیا عضو دو مرکز بین المللی حل اختلافات سرمایه گذاری و کنوانسیون سال 1958 می باشد و موظف به ارجاع رسیدگی این امور به نهاد های ذی ربط بین المللی می باشد و از احکام دیوان بین المللی دادگستری لاهه هم تبعیت خواهند کرد. لذا هیچگونه نگرانی سرمایه گذاران در خصوص سرمایه و سو استفاده از آن در این کشور نخواهند داشت.

  • اختلافات قرار دادی بین اشخاص داخلی اسپانیا و اشخاص خارجی در خصوص سرمایه گذاری در این کشور معمولا به درستی حل و فصل می شود. اما در صورت بروز اختلافات بیشتر حتی می تواند سرمایه گذار توافق نماید که رسیدگی به پرونده او در یکی از دادگاه های کشور خود هم دنبال شود. البته این مورد در ایران چندان اتفاق نیافتاده و بیشتر بین قرار داد های اسپانیا با شرکت های امریکایی اتفاق افتاده است. لذا با وجود نظارت دیوان بین المللی لاهه بر اختلافات می توان هرگونه اختلاف را به راحتی در خود سازمان های قضایی اسپانیا مطرح نمود.
  • قانون اسپانیا برای شرکت های ورشکسته و منحل شده هم بسیار عادلانه و منصفانه است. در ژوئن 2003 پارلمان اسپانیا قانونی را به تصویب رساند در خصوص شرکت های ورشکسته و منحل شده منصفانه برخورد خواهد شد و سرمایه انها به خوبی محافظت خواهد شد.

برای مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانیا در سایت گردشگری سیاحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرمایید و همچنین برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان و متخصصین ساحل آفتاب تماس بگیرید .

estate.sahelaftab.com
02188656892

+ نوشته شده در دوشنبه 4 دی 1396ساعت 17:52 توسط estatesahelaftab | | تعداد بازدید : 16