ساخت وبلاگ نمونه سوال امتحانی لوازم جانبی سامسونگ لوازم جانبی اپل لوازم جانبی هواوی خرید اینترنتی محل تبلیغات شما
اخذ اقامت اسپانیا96/10/11

estatesahelaftab

اخذ اقامت اسپانیا96/10/11

اخذ اقامت اسپانیا:

نرخ بازگشت سرمایه در اسپانیا

نکاتی مهم برای سرمایه گذاری مستقیم در اسپانیا

الزامات مورد نیاز و انگیزه های سرمایه گذاری

حفاظت از حقوق مالکیت سرمایه گذاران

  • قانون اسپانیا از حقوق مالکان و سرمایه گذاران حمایت می کند و این موضوع در تمامی سطوح اداری و قضایی و اجرایی بطور یکسان در نظر گرفته می شود. هر چند قانون به خوبی از حقوق مالکین در این کشور حمایت می کند ولی خود فرهنگ اسپانیایی نیز در خصوص ارائه حقوق مالکان نهادینه شده و گزارشی بر خلاف این موضوع تا به حال و بخصوص در سال های اخیر ارائه نشده است. سیستم حقوقی اسپانیا حقوق مالکیت افراد را به شکل کامل به رسمیت می شناسد و شرایط تسلط و مالکیت انها را بر دارایی های خود تسهیل نموده است.
  • حق ثبت اختراع، نسخه برداری و کپی برداریو علامت های تجاری همه پیرو قواینن موجود در اتحادیه اروپا می باشد. اسپانیا از اعضا اصلی کنواسیون پاریس، کنوانسیون برند و توافقنامه مادرید در علائم تجاری است و به همین دلیل می توان اطمینان داشت که حق کپی رایت و ثبت برند و علائم تجاری در این کشور به خوبی رعایت می شود. اسپانیا همچنین قرار داد های کپی رایت و پیمان نامه های صوتی و تصویری و به اصطلاح پیمان های اینترنتی را تصویب نموده و همه را ملزم به رعایت این موارد کرده است.

برند و یا علائم تجاری و اختراعات توسط نهاد مالکیت صنعتی اسپانیا به ثبت می رسند و به نام خود فردی خواهند بود که این علائم را به ثبت رسانده و حق استفاده از ان برای دیگران وجود ندارد. تنها در صورتی افراد دیگر می توانند از این حق استفاده نمایند که مطابق با قوانین این کشور حقوق ان را از مالک خریداری نموده و یا استفاده از ان را برای خود مجاز کرده باشند.

  • حق ثبت اختراع، حمایت از آن و ثبت برند و انواع طرح های صنعتی به عنوان یک فرهنگ در بین شرکت های اسپانیایی بخصوص در سال های اخیر به شدت رشد داشته اشت. اقدامات امنیتی برای محافظت از انواع برند ها و سرمایه های دیگر شرکت ها توسط نهاد های اجرایی قضایی به شکلی بوده که تمامی شرکت ها و نهاد ها خود از این بابت از نهاد های اجرایی بار ها تقدیر کرده اند.

برای مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانیا در سایت گردشگری سیاحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرمایید و همچنین برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان و متخصصین ساحل آفتاب تماس بگیرید .

estate.sahelaftab.com
02188656892

+ نوشته شده در دوشنبه 11 دی 1396ساعت 17:48 توسط estatesahelaftab | | تعداد بازدید : 16